Dietetyk Lubań - Dietetyk Natasza

Title
Przejdź do treści

Zdrowy styl życia może stać się
trwałym nawykiem jedynie wtedy gdy sprawia przyjemność.

Jak wygląda pierwsza wizyta:

Wywiad żywieniowy


W trakcie wizyty u dietetyka dowiesz się na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego jakie błędy popełniasz w żywieniu i jak je wyeliminować. Kilka dni po wizycie podczas osobistego spotkania bądź online, zostanie Ci przekazana broszura zawierająca zalecenia.

Analiza składu ciała

Na wizycie poznasz skład ciała (zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody, masy tkanki kostnej). Analiza składu ciała u dietetyka jest niezbędnym elementem potrzebnym do indywidualnego ułożenia diety i monitorowania efektywności stosowanego leczenia dietetycznego.

Na 3 godziny przed wizytą zalecane jest powstrzymanie się od jedzenia i picia. Analiza jest badaniem bezinwazyjnym.


Zbilansowana dieta

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego dieta zostanie odpowiednio zbilansowana i ułożona indywidualnie do Twoich potrzeb
(w przypadku chęci skorzystania z usługi ułożenia jadłospisu).

Indywidualnie dopasowana dieta sukcesem w poprawie zdrowia i w odchudzaniu!

Motywacja
Pamiętaj że częste wizyty u dietetyka motywują i pomagają uzyskać oczekiwany rezultat, bez efektu jojo.
Dieta Zgorzelec
Dietetyk Lubań

Dietetyk Lubań

Dieta Bogatynia
Jak wygląda indywidualny jadłospis?

Oprócz doboru odpowiednich makro- i mikroskładników, podstawą dobrze skomponowanej diety są produkty dobrane pod indywidualne preferencje żywieniowe, w przeciwnym razie bardzo szybko pacjenci się poddają, tracąc wiarę w utratę nadmiernej masy ciała. Osoby, które zdecydują się na indywidualną dietę, mogą mieć pewność, że bardzo starannie i szczegółowo przeprowadzę wywiad żywieniowy uwzględniający produkty lubiane, najchętniej i najczęściej wybierane w życiu codziennym oraz potrawy, które będzie mogła jeść cała rodzina.

Szanuję czas każdego pacjenta, biorę pod uwagę brak czasu w dzisiejszych czasach dlatego nie zmuszam do codziennego gotowania. Potrawy zawsze można przygotować na kilka dni. Istotny jest dla mnie nawyk zdrowego odżywiania, umiejętności wyboru zdrowych produktów o dobrym składzie, nauka regularnych i dietetycznych posiłków - dostosowana do naszego trybu życia i godzin pracy.
Poniżej przykład jadłospisów indywidualnych  z wykorzystaniem sezonowych produktów:

Podsumowanie jadłospisu


Wróć do spisu treści